ABL Elintag 120 x 140
Stroomingang voor caravan en camper. Veerbelast deksel met magneetsluiting.
READ MOREAfmetingen: 12 x 14 cm (Breedte x hoogte)
Diepte: 7,5 cm
Reserveonderdeel voor elektrische aansluiting voor uw caravan of camper. Veerdeksel met magneetsluiting. Gemaakt in Duitsland.
| Merk | ABL |
| Afmetingen | 12 x 14 x 7,5 cm (L x W x D) |
| Aansluiting | CEE 16A (200-250V) |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | White |
| Overige specificaties | Gatgrootte: 85,5 mm |
| IP-classificatie | IP44 |
Reviews (4)
Accessoires voor dit product
Laatst bekeken producten
Anderen kochten ook
Henkel Teroson RB 2759 (Terostat) Afdichtingsmassa
Basis: Butyl
Inhoud: 310 ml
Kleur: GrijsHaba Ingang voor Elektriciteit 100 x 160 Wit
Dekalin Dekaseal 1512 Afdichtingskit
Basis: Butyl
Volume: 310 ml
Kleur: Wit / ZwartGasCube Gasalarm 3-in-1, 12V
12V
Waarschuwt voor: Propaan- / Butaangas, koolmonoxide en gassen met verdovende werking.




















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €