Fiamma Carry Bike Garage Standard
Fietsendrager van Fiamma voor maximaal 3 fietsen die op de vloer van de garage van de camper worden gemonteerd. De standaard neemt weinig ruimte in beslag wanneer deze is opgevouwen.
READ MORECapaciteit: 2 + 1 fietsen
Maximale belasting: 50 kg
Gewicht: 5 kg
Beveilig de fietsen in de camper
Fiamma Carry Bike Garage Standard is een praktische fietsendrager die standaard 2 fietsen kan dragen, maar kan worden uitgebreid met de Fiamma Rail Quick Pro om in totaal 3 fietsen te dragen. De drager wordt op de vloer van de garage in de camper gemonteerd. Een wandbevestiging is inbegrepen, die aan de muur wordt gemonteerd om de fietsen extra te beveiligen tijdens de rit. De fietsendrager kan worden opgevouwen om minder ruimte in de garage in te nemen.
- Wordt gemonteerd in de garage van de camper
- Kan worden opgevouwen om ruimte vrij te maken in de garage wanneer deze niet wordt gebruikt
- Kan worden uitgebreid om 3 fietsen te dragen
- Wordt geleverd met twee rails en twee bevestigingsarmen
| Merk | Fiamma |
| Maat | 128 x 80 x 45 cm |
| Capaciteit | 2 + 1 bikes |
| Pakmaat | 130 x 53 x 13 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Geschikt voor | Motorhomes |
This product has only ratings but no reviews.






BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €