Skanbatt Lithium batterij 96AH voor Caravan & Camper
Lithiumbatterij voor caravan, camper of boot met ingebouwd verwarmingssysteem waardoor het ook in de winter snel opgeladen kan worden. Skanbatt Lithium Heat 96AH heeft een BMS (battery management system) dat zorgt voor en beschermt de batterij tegen verkeerd opladen, hoge temperaturen en overbelasting. Dankzij de BMS kun je je loodbatterij (geen startbatterijen) direct vervangen zonder aanpassingen te hoeven maken in het elektrische systeem.
READ MORENominell kapacitet: 1280 Wh (100 Ah)
Utgående kapacitet: 12V/96 Ah
Nominell spänning: 12,8V
Gewicht: 10 kg
Levensduur: 15 jaar (80% capaciteit na 3500 cycli)
Lithiumbatterij voor caravans en campers die lage temperaturen aankan
Batterij met hoge capaciteit, laag gewicht, compacte afmetingen en aanzienlijk langere levensduur dan een traditionele loodbatterij. Een unieke eigenschap van deze LiFePO4-batterij van Skanbatt is dat het een ingebouwd verwarmingssysteem heeft dat de batterij verwarmt voordat het opladen begint, indien nodig. Het is dus bijzonder geschikt voor degenen die de caravan/camper ook in de koudere delen van het jaar gebruiken. Het voordeel van de lithiumbatterij is dat het veel sneller oplaadt dan een gewone batterij en je kunt tot 90% van de stroom in de batterij gebruiken in vergelijking met ongeveer 50% uit een traditionele batterij. Dit betekent dat je een lithiumbatterij met minder ampère kunt kopen dan je gewone batterij en toch dezelfde prestaties krijgt.
De batterij heeft een ingebouwd BMS (Battery Management System) voor maximale veiligheid en levensduur. Dankzij de ingebouwde elektronica kan de batterij worden opgeladen via een gewone constante spanning lader, zonnecelregelaar, enz.
Bluetooth
Het BMS heeft ook een bluetoothverbinding zodat je het kunt verbinden met je telefoon om de status van de batterij te bekijken. Je kunt daar zien
- Oplaadstatus
- Spanning
- Beschikbare capaciteit
- Aantal laadcycli
- Celtemperatuur en gezondheidstoestand van de batterij
Skanbatt Lithium Heat 96AH Batterij voor Caravan/Camper
- Drop-in vervanging - geen externe componenten nodig
- Ingebouwd verwarmingssysteem voor opladen ook bij lage temperaturen
- Bluetoothverbinding - verbind met app om de status van de batterij te lezen
- Ontworpen om een traditionele batterij te vervangen (vergelijkbaar voltage en poolaansluitingen)
- Lange levensduur - 15 jaar bij normaal gebruik (5-10 keer langer dan een traditionele loodbatterij)
- Laag gewicht (bespaar ca. 30 kg)
- Hoge capaciteit - werkelijke capaciteit komt overeen met een 150 Ah loodbatterij
- Milieuvriendelijk
- Ingebouwde bescherming via BMS (batterijbeheersysteem)
- 3-10 keer sneller opladen
- Uitbreidbaar (zowel parallel als in serie te schakelen)
Specificatie Skanbatt Lithium Heat 96AH Batterij
| Nominale Spanning: | 12,8V (13,2V spanning) |
| Nominale capaciteit : | 100 Ah/1280Wh |
| Aansluiting: | DIN (standaard auto polen) |
| Uitgaande capaciteit: | 12V/96Ah |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Gewicht: | 12,8 kg |
| Afmetingen (BxDxH): | 350x175x188 mm |
| Battery Management System (BMS) : | Geïntegreerd |
| Aantal cycli (100% DoD): | 3000 |
| Na 3000 cycli: | 80% batterijcapaciteit |
| Maximale laadspanning: | 15.2V + -0.2V (BMS schakelt uit bij hogere spanning) |
| Maximale laadstroom: | 80A |
| Maximale ontlaadstroom: | 130A (aanbevolen 100A) |
| Operationele temperatuur: | -20⁰C ~ 60⁰C |
| Aanbevolen laadspanning: | 14,6V + - 0,2V |
| Type lader: | Traditioneel, alt. lithium |
| Laadtijd: | Afhankelijk van de grootte van de lader |
| Zelfontlading per maand: | ca 3% |
| IP Klasse: | IP56 |
| Bescherming: | Over/onderspanning, Overlading,over-temp, Kortsluiting, enz |
| Levensduur: | 15 jaar |
Met welke laders/zonnepanelen werkt de batterij
Skanbatts BMS kan vrijwel alle batterijladers en zonnepanelen aan en werkt direct met de lader van de camper/caravan. Het kan alle externe laders aan die een constante stroom leveren tijdens het opladen. Met zogenaamde slimme laders die de stroom pulseren om loodcellen te reconditioneren/onderhoudsladen, zal het BMS de lading stopzetten. Maar veel slimme laders kunnen worden omgeschakeld naar een niet-pulserende lading. Voor degenen die opladen met zonnepanelen, kan de batterij tot 80A aan.


BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €