Haba Annika Lampa
Kleine lamp van het Nederlandse merk Haba die werkt op 12V, perfect voor de boot, camper of caravan.
READ MOREStroombron: 12V DC
Lichtsterkte: 230 Lumen
Afmeting: 12,5 x 8,5 cm (LxB)
Lamp: MR16 (inbegrepen)
Kleine handige LED-lamp van het Nederlandse merk Haba met een energieverbruik van 3W en een kleurtemperatuur van 3000K. Perfect voor de camper, caravan of boot. LED-lamp van het type MR16 is inbegrepen.
| Merk | Haba |
| Maat | 12,5 x 8,5 cm |
| Aansluiting | 12V DC |
| Gewicht | 220 g |
| Materiaal | Metal |
| Kleur | Matt chrome |
| Energieklasse | A+ (Energy consumption: 3W) |
| Type | LED (MR16) |
| Lichtsterkte | 230 Lumen |
Laatst bekeken producten
Thule Fietsendrager Caravan Superb
Voor caravans
Capaciteit: 2 + 1 fietsen
Maximale belasting: 30/60 kg
Gewicht: 9,7 kgOutwell Elmswell Deurmat
Afmetingen: 60 x 40 cm
Gewicht: 620 gDubbele opstap met antislip
Hoogte: 35 cm
Treedhoogte: 19 + 17 cmReduceringsventielset M14-8
M14-8
Slang: 100 cm x Ø8 mm







BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €