LED IMOOD RGBW Spot Bluetooth 2-pack - MR16 6W
LED-lamp met bluetooth voor caravan / camper met RGBW licht - MR16 6W
READ MOREAantal: 2 stuks
Fitting: MR16
Vermogen: 6W
Volt: 12V
Lumen: 600 lm
Kleur: 16,8 miljoen kleuren
Grootte: Ø50 x 50 mm
16,8 miljoen verschillende kleurkeuzes
LED-lamp met bluetooth die je volledige controle geeft over de lamp via je mobiel of tablet. Je kunt aanzetten, uitschakelen en kiezen uit 16,8 miljoen verschillende kleuren - alles om aan je behoeften te voldoen.
- Levensduur: 25000 uur
- Bluetooth
- Kies uit 16,8 miljoen kleuren
- Bediening via de Tuya Smart app (beschikbaar op Google Play en App store)
| Merk | IMOOD |
| Maat | Ø50 x 50 mm |
| Vermogen | 6W |
| Aansluiting | MR16 |
| Aantal per verpakking | 2 pcs |
| Kleur | 16,8 miljoner olika färger |
| Lichtsterkte | 600 lm |
| Bluetooth | Yes |









BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €