Comet Kraan Arona
Comet Arona kraan met een hoge draaibare uitloop voor badkamer en keuken in caravan en camper. Voor koud water (geen mengkraan). De hoge uitloop zorgt voor een betere hoogte van de waterstraal. De uitloop kan worden neergeklapt. Met ingebouwde schakelaar.
READ MORESpanning: 12V
Druk: Max 1,5 bar
Aansluiting: 1 x 10 mm
Wastafel- of keukenmengkraan voor caravan en camper van het Duitse merk Comet met een hogere draaibare uitloop. Ook geschikt voor spoelbakken met een deksel (bouwt 40 mm wanneer de uitloop is ingeklapt). OPMERKING: Geen mengkraan, alleen één inkomende waterleiding.
- Voor koud water
- 160 mm lange uitloop
- Inklapbare uitloop (40 mm hoog in ingeklapte stand)
- 360° draaibare uitloop
- Aansluiting met slangtules voor een 10 mm slang
- Uitneembare straalregelaar voor eenvoudige reiniging (gereedschap inbegrepen)
- Niet geschikt voor druksystemen
OPMERKING: Controleer of de aansluiting geschikt is voor uw watersysteem en of er voldoende ruimte is voor rechte slangen onder de spoelbak.
Specificaties:
| Hoogte | 40 mm (uitloop ingeklapt) |
|---|---|
| Lengte van de uitloop | ca. 160 mm |
| Hoogte van de straalregelaar | ca. 107 mm |
| Breedte van de kraan | 100 mm (inclusief bedieningsknop en uitloop) |
| Diepte van de kraan | 55 mm (inclusief bedieningsknop) |
| Aansluiting | Ø 10 mm |
| Montagegat | Ø 22 mm |
| Lengte van de doorvoerschroefdraad | 25 mm |
| Draaddiameter | 1/2 inch |
| Micro-schakelaar | Ja |
| Merk | Comet |
| Capaciteit | 1.5 bar |
| Aansluiting | 12 V |
| Gewicht | 136 g |
| Overige specificaties | Collapsible spout |


















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €