Comet Blandare London
London eenhendelmengkraan voor keuken en badkamer in caravan en camper. Dankzij een neerklapbare uitloop is deze ook geschikt voor installatie in spoelbakken en badkamers die kunnen worden afgesloten met een glazen of ander type deksel, met een totale hoogte van 40 mm. De mengkraan is niet geschikt voor druksystemen.
READ MORESpanning: 12V (tot 3A)
Druk: Max 1,5 bar
Aansluiting: 2 x 10 mm
Keuken- en badkamerkranen voor caravan en camper van het Duitse merk Comet. Geschikt voor spoelbakken met deksel met een hoogte van 40 mm in ingeklapte stand.
- Geschikt voor keukens met deksel voor de spoelbak (hoogte van 40 mm in ingeklapte stand)
- Pijplengte 145 mm
- Gemaakt in Duitsland
- Gekleurde aansluitingen voor eenvoudige installatie
LET OP: controleer of de aansluiting past bij uw watersysteem. Niet geschikt voor onder druk staande systemen.
Specificatie:
| Hoogte | 40 mm (uitloop ingeklapt) |
|---|---|
| Breedte bij pijp | 57 mm |
| Lengte van pijp | 145 mm |
| Aansluiting | 2x Ø 10 mm |
| Montagegat | Ø 27 mm |
| Lengte van doorvoergat | 25 mm |
| Draad -Ø | 3/4 inch |
| Micro-schakelaar | Ja |
| Merk | Comet |
| Capaciteit | 1.5 bar |
| Aansluiting | 12 V (Max 3A) |
| Gewicht | 144 g |
| Overige specificaties | Opvouwbare uitloop |
Reviews (10)
Snabb leverans!
Tyvärr var blandaren fel
Jag missade att kolla storleken på infästning.
Fast de var ju mitt egna fel.
Produkten var annars mycket bra














60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €