Mestic MW-1000 180W Wasmachine
Draagbare wasmachine die tot 2 kg droge was aankan. Lichtgewicht, gemakkelijk te vervoeren, energiezuinig en aan te sluiten op een klassiek 230V stopcontact.
READ MOREAansluiting: 230V
Capaciteit: 2 kg
Type: Bovenlader
Afmetingen: 38,5 x 36,5 x 51 cm
Gewicht: 5 kg
Vermogen: 180W
Wassen tijdens de kampeertrip!
Mestic MW-100 is een bovenlader wasmachine met een capaciteit van maximaal 2 kg vuile was per wasbeurt. De wasmachine is ontworpen voor degenen die een groot deel van het seizoen kamperen of voor degenen die willen wassen wanneer ze willen, ongeacht of er toegang is tot een servicegebouw. Een duurzame motor die is verankerd door een magneet, wat resulteert in een energiezuinige motor die zowel stiller is als minder vatbaar voor oververhitting dan andere motoren. Vul met warm water, voeg vervolgens wasmiddel toe en leg de vuile was erin.
- Capaciteit van maximaal 2 kg vuile was per wasbeurt
- Makkelijk te vervoeren
- Lichtgewicht
- Energiezuinig
- Timer
- Water wordt handmatig bijgevuld
| Merk | Mestic |
| Maat | 38,5 x 36,5 x 51,0 cm |
| Capaciteit | 2 kg of laundry |
| Vermogen | 180 W |
| Aansluiting | 220-240 V |
| Gewicht | 5 kg |
| Materiaal | Plastic |
| Energieklasse | A |
| dB | 49 dB |
| Type | Top loader |
Reviews (2)
Önskade jag visste dessa fanns för flera år sedan.
Bor i lägenhet. Har en bra bit till tvättstugan att gå utomhus.
Och det finns dagar då man ej kan ta sig dit ex förkyld osv då är det bara att använda denna.
Man får ju krama ut vattnet ur plaggen själv, så det som avgör hur mö du kan tvätta och vad är vad du orkar krama ur vattnet ur.
Super nöjd.


















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €