Dukdalf Fortissimo Voetensteun Campingstoel
Voetensteun voor Dukdalf campingstoelen. De voetensteun schuift eenvoudig onder de stoel wanneer deze niet wordt gebruikt.
READ MOREAfmeting: 90 x 47 x 40 cm (L x B x H)
Inpakmaat: 93 x 51 x 8 cm
Gewicht: 1,9 kg
Voetensteun voor Dukdalf campingstoelen. Met dezelfde zachte en duurzame stof als de stoelen, waardoor het niet uitmaakt als ze buiten in de regen en zon worden achtergelaten. Makkelijk in te pakken omdat het aan de stoel wordt bevestigd en daardoor slechts één steunpoot nodig heeft. Schuift eenvoudig onder de stoel als je het zonder wilt doen.
Dukdalf Fortissimo 3D Mesh Voetensteun
- Lichtgewicht aluminium frame
- Zachte 3D Mesh (100% PES Polyester)
- Bestand tegen slijtage en UV-licht
- Geschikt voor: Alle volledige Dukdalf campingstoelen
- Gemaakt in Nederland
| Merk | Dukdalf |
| Maat | 90 x 47 x 40 cm (LxWxH) |
| Pakmaat | 93 x 51 x 8 cm |
| Gewicht | 1.7 kg |
| Materiaal | 100 % PES polyester |
| Kleur | Anthracite |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium oval tube |






60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €