Easy Camp Breaker Strandstol
Lage stoel die perfect past in de zon op het strand of in de kleinere tent. Met zeven posities op de rugleuning, armleuningen en een nekkussen krijg je een comfortabele en flexibele stoel. Een goed detail is het extra been op de rugleuning dat kan worden uitgeklapt om het als ligstoel te gebruiken.
Helaas maakt dit product momenteel geen deel uit van ons assortiment.
Naar de startpagina van de winkel »
Sitemap »
Afmeting: 65 x 50 x 77 cm
Inpakmaat: 65 x 12 x 70 cm
Gewicht: 4,2 kg
Maximale belasting: 100 kg
Lage stoel met zeven standen die ook in een liggende positie kan worden gebruikt. Perfect in de zon, op het strand, bij de tent of op het grasveld. Stevig stalen frame en zitting van 100% polyester.
Easy Camp Breaker Aqua Blue Strandstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- 7 posities
- De rugleuning kan volledig worden neergeklapt
- Kussen
- Geen montage vereist
- Zithoogte: 21 cm
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 65 x 50 x 77 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 65 x 12 x 70 cm |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Materiaal | Textilene 100% vævet polyester, coated |
| Kleur | Ocean Blue |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Frame | Steel |
| Zithoogte | 21 cm |







BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €