Easy Camp Elm kruk
Lichte kruk met een stalen frame en een comfortabele zithoogte.
READ MOREAfmetingen: 30 x 31 x 43 cm (B x D x H)
Pakmaat: 7 x 7 x 57 cm
Gewicht: 0,7 kg
Zithoogte: 43 cm
Max. belasting: 110 kg
Lichte kruk met een stalen frame en een comfortabele zithoogte van 43 cm, vergelijkbaar met de hoogte van een gewone eetkamerstoel. Snel en eenvoudig uit- of inklapbaar.
Easy Camp Elm kruk
- Comfortabele zithoogte, vergelijkbaar met een gewone eetkamerstoel
- In enkele seconden uit- of inklapbaar
- Geen montage nodig
- Draagtas inbegrepen
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 30 x 31 x 43 cm (B x D x H) |
| Pakmaat | 7 x 7 x 57 cm |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Materiaal | 300 x 600D gerecycled, reliëf polyester |
| Kleur | Olivine |
| Maximale belasting | 110 kg |
| Frame | Staal |
| Zithoogte | 43 cm |















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €