Outwell Blackpool Ocean Blue Campingstoel
Eenvoudige en handige stoel die perfect past op de camping of in de tuin. Sterk stalen frame en zitting van 100% polyester.
READ MOREAfmetingen: 55 x 56 x 86 cm
Pakmaat: 55 x 5 x 78,5 cm
Zithoogte: 40 cm
Gewicht: 3,3 kg
Maximale belasting: 120 kg
Eenvoudig, compact en comfortabel
Handige stoel die perfect past bij de tent, op het strand of op het grasveld. Sterk stalen frame en zitting van 100% polyester.
Outwell Blackpool Ocean Blue Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Geen montage vereist
- Neemt weinig ruimte in beslag
- Robuuste armleuningen
- Zithoogte: 40 cm
| Merk | Outwell |
| Maat | 55 x 56 x 86 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 55 x 5 x 78.5 cm |
| Gewicht | 3.3 kg |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, PVC-gecoat |
| Kleur | Ocean Blue |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Gepoedercoat staal |
| Zithoogte | 40 cm |
Reviews (1)
Anderen kochten ook
Outwell Sky 4 Tent
Personen: 4
Slaapkamers: 2 st
Nokhoogte: 200 cm
Vloeroppervlakte: ca. 10,27 m²
Gewicht: 14,3 kgOutwell Classic Double Twee Kamers Luchtbed
Lengte: 198 cm
Breedte: 137 cm
Hoogte: 22 cmOutwell Coledale M All-Weather Tafel
Aantal Personen: 2-4
Afmetingen: 68 x 100 x 56-72 cm
Pakmaat: 68 x 100 x 5 cm
Gewicht: ca. 6,2 kgOutwell Sky Pomp 12V/230V
Aansluiting: 12V of 230V
Type: Elektrisch













BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €