Outwell Campo XL Kampeerstoel
Extra grote en zeer stabiele campingstoel met goede rugsteun. Grote voeten zorgen voor goede stabiliteit ook op zachtere ondergronden. Stevig stalen frame heeft een maximaal gewicht van 150 kg.
READ MOREGrootte: 67 x 67 x 97 cm
Pakmaat: 118 x 23 x 13 cm
Gewicht: 5,1 kg
Zithoogte: 48 cm
Maximaal gewicht: 150 kg
Extra grote en stevige campingstoel
Extra grote campingstoel met grote voeten voor goede stabiliteit ook op zachtere ondergronden. De stoel is zowel geschikt voor aan de eettafel binnen of buiten de tent als een vrijstaande stoel. De combinatie van een goede zithoogte, goede rugsteun en de compactheid maakt het een goede keuze voor diegenen die een stoel nodig hebben die makkelijk mee te nemen is en functioneert ongeacht de ondergrond. Stevige stalen frame biedt hoge stabiliteit en een maximaal gewicht van 150 kg.
Outwell Campo XL Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Extra groot
- Grote voeten voor goede stabiliteit ook op zachtere ondergronden
- Geen montage nodig
- Stabiel stalen frame ondersteunt een maximale belasting van 150 kg
- De bekerhouder kan aan beide zijden gemonteerd worden
- Makkelijk te dragen in de meegeleverde tas die ook het opbergen vergemakkelijkt
| Merk | Outwell |
| Maat | 67 x 67 x 97 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 118 x 23 x 13 cm |
| Gewicht | 5.1 kg |
| Materiaal | 300 x 600D polyester with structure |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Frame | Powder coated steel |
| Zithoogte | 48 cm |
Reviews (8)
Anderen kochten ook
Outwell Denver 6 Cozy Tenttapijt
Afmetingen: ca. 270 x 370 cmOutwell Lomond Campingstoel
Afmeting: 60 x 80 x 109 cm
Pakmaat: 30 x 20 x 93 cm
Gewicht: 6,2 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kg-
Outwell Denver 6 Familietent
Personen: 6
Slaapkamers: 3 stuks
Nokhoogte: 220 cm
Vloeroppervlakte: ca. 21 m² (excl. zonneluifel)
Gewicht: 28,8 kg Outwell Denver / Colorado 6 Air Grondzeil
Afmetingen: ca. 495 x 360 cm


















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €