Outwell Catamarca Black Campingstoel
Betaalbare campingstoel met een klein pakformaat en een stabiel stalen frame.
READ MOREAfmetingen: 84 x 50 x 85 cm (BxDxH)
Zithoogte: 43 cm
Verpakkingsgrootte: 15 x 14 x 86 cm
Gewicht: ca 3,0 kg
Maximaal gewicht: 125 kg
Betaalbare campingstoel met een kleine verpakkingsgrootte, stalen frame en geen montage vereist. Eenvoudig mee te nemen op kampeervakantie.
Outwell Catamarca Black Campingstoel
- Vouwt uit en in enkele seconden in
- Geen montage vereist
- Bekerhouder
- Makkelijk te dragen in de meegeleverde tas die ook opslag vergemakkelijkt
| Merk | Outwell |
| Maat | 84 x 50 x 85 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 15 x 14 x 86 cm |
| Gewicht | 3.0 kg |
| Materiaal | 300 x 600D polyester met structuur |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 125 kg |
| Frame | Gepoedercoat staal |
| Zithoogte | 43 cm |
| Milieu | 100% gerecycled polyester (exclusief afwerking) |
Anderen kochten ook
Easy Camp Hazel Zitting
Afmetingen: 43 x 44 x 42 cm
Pakmaat: 10 x 12 x 44 cm
Gewicht: 0,66 kg
Max. belasting: 80 kgEasy Camp Alder Kampeertafel
Aantal Personen: 2-4
Afmeting: 60 x 80 x 50 - 68 cm
Pakmaat: 80 x 60 x 5 cm
Gewicht: ca. 6,57 kgCadac 90° Snelkoppeling voor Grill/Brander
Outwell Goya Kampeerstoel
Afmeting: 68 x 63 x 90 cm
Pakmaat: 10 x 28 x 105 cm
Gewicht: 4,5 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kg

















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €