Outwell Clements Campingstoel XL
Een extra brede en robuuste campingstoel van Outwell, ontworpen voor hoog comfort en duurzaamheid. De stoel heeft een hoge rugleuning en is bekleed met zacht, duurzaam textiel met royale bekleding. Met zeven verstelbare rugleuningposities is hij net zo geschikt voor aan de eettafel als voor ontspanning in de zon. Het stevige frame van gepoedercoat aluminium biedt een indrukwekkend maximaal draagvermogen van 200 kg. Wordt geleverd met 3 jaar garantie.
READ MOREAfmeting: 74 x 77 x 121 cm
Pakmaat: 74 x 103 x 11 cm
Zithoogte: 47 cm
Gewicht: 5,3 kg
Maximale belasting: 200 kg
Duurzame en comfortabele campingstoel met extra breedte
Een extra brede, robuuste en opvouwbare campingstoel met een hoge rugleuning die in zeven verschillende posities kan worden versteld. De stoel is bekleed met zacht PVC-materiaal dat zowel duurzaam als UV-bestendig is. De zitting en rugleuning hebben snel drogende bekleding, wat hem ideaal maakt voor enthousiaste kampeerders.
Outwell Clements Campingstoel XL
- Klap in enkele seconden uit en in
- Dikkere bekleding op de zitting en rugleuning verbetert isolatie en comfort
- Stevig gepoedercoat frame (maximale draagkracht van 200 kg)
- Hoge rugleuning
- Gripvriendelijke en iets bredere armleuningen
- PVC-stof dat water-, UV- en slijtvast is
- 7 verstelbare rugleuningposities
- 3 jaar garantie
| Merk | Outwell |
| Maat | 74 x 77 x 121 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 74 x 103 x 11 cm |
| Gewicht | 5.3 kg |
| Materiaal | Bovenste laag: 540D geborsteld en oplossing-geverfd polyester. Middelste laag: zacht schuim. Onderste laag: 300x600D polyester. |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 200 kg |
| Frame | Gepoedercoat aluminium |
| Zithoogte | 47 cm |
| Milieu | PFC-vrije oppervlaktebehandeling voor water- en vuilafstoting |













60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €