Outwell Dauphin Voetensteun 2022
Voetsteun voor Outwell Melville en Outwell Ontario, past qua kleur bij de stoelen tot en met 2022.
READ MOREGrootte: 48 x 83 x 44
Pakmaat: 48 x 83 x 6 cm
Gewicht: 0,9 kg
Zithoogte: 45
Maximale belasting: 30 kg
Voetsteun voor Outwell Melville en Outwell Ontario. Zeer pakvriendelijk dankzij de bevestiging aan de stoel waardoor slechts één steun nodig is.
| Merk | Outwell |
| Maat | 48 x 83 x 44 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 48 x 83 x 6 cm |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Opbouw | Aluminium |
| Materiaal | Textiline, woven and PVC coated polyester, 100% polyester |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 48 x 83 x 44 cm (BxDxH) Max. belastning: 30 kg |
This product has only ratings but no reviews.


BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €