Outwell Goya Campingstol
Packvriendelijke en zeer stabiele campingstoel met goede rugsteun. Juist de combinatie van zitcomfort en het feit dat hij makkelijk te verpakken is, maakt het een favoriet onder tentkampeerders.
READ MOREGrootte: 68 x 63 x 90 cm
Pakmaat: 10 x 28 x 105 cm
Gewicht: 4,5 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kg
Favoriet onder tentkampeerders
Allround stoel met een goede pakmaat die net zo goed aan de eettafel past als dat hij als een vrijstaande stoel gebruikt kan worden. Juist de combinatie van zithoogte, goede rugsteun en pakvriendelijkheid maakt het onze best verkochte stoel onder onze tentkampeerklanten. Stevig stalen frame en armleuningen zorgen voor goede stabiliteit.
Outwell Goya Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Vereist geen montage
- Stabiel stalen frame biedt een maximale belasting van 125 kg
- Makkelijk te dragen in meegeleverde tas die ook het opbergen vergemakkelijkt
| Merk | Outwell |
| Maat | 68 x 63 x 90 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 10 x 28 x 105 cm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Materiaal | 300 x 600D polyester with structure |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 125 kg |
| Frame | Powder coated steel |
| Zithoogte | 46 cm |
Reviews (17)
Rekommenderas!
Ett bra köp!👍
Anderen kochten ook
-
Outwell Sacramento 6 Air Familietent
Personen: 6
Slaapkamers: 3
Hoogte: 220 cm
Vloeroppervlak: ca. 25,4 m²
Gewicht: 29,9 kg Cadac Pizzasteen Pro 30
Geschikt voor: Cadac Chef 30-serie. Ook geschikt voor gebruik in andere elektrische ovens, gas- en houtskoolbarbecues.Robens Doe-Het-Zelf Stokset 8.5 mm - Stokreparatieset
Materiaal: Aluminium
9 secties Ø8,5 mm 60 cm lang
Elastisch koord en eindkap inbegrepenSilwy Magnetische Tafelmat Groot
Magnetisch
Afmeting: 40 x 27 cm
Gewicht: 700 g















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €