Outwell Grenada Lake Campingstoel
Campingstoel van hoge kwaliteit en met comfortabel zitcomfort. Vouwt zich in enkele seconden open en dicht, draagtas inbegrepen voor gemakkelijke opslag en transport.
READ MOREAfmetingen: 76 x 57 x 98 cm
Inpakmaat: 60 x 18 x 75 cm
Gewicht: 6,9 kg
Zithoogte: 48 cm
Maximaal gewicht: 150 kg
Campingstoel met hoog comfort
Campingstoel van hoge kwaliteit waarbij extra aandacht is besteed aan comfort. Dikkere vulling in rugleuning en zitting en een afneembare bekleding maken, samen met het duurzame stalen frame, dat dit een campingstoel is waar je lang van kunt genieten.
Outwell Grenada Lake Campingstoel
- Vouwt in en uit in enkele seconden
- Afneembare gewatteerde bekleding
- Stabiel stalen frame biedt een maximale belasting van 150 kg
- Makkelijk te dragen in de meegeleverde tas die ook opslag vergemakkelijkt
- Praktisch netvak aan één zijde van de stoel
| Merk | Outwell |
| Maat | 76 x 57 x 98 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 60 x 18 x 75 cm |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Materiaal | Top layer: 400D two-tone polyester. Intermediate layer: 6 cm polyester fiber. Bottom layer: 300 x 600D polyester |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Frame | Powder coated steel |
| Zithoogte | 48 cm |


















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €