Outwell Helena Campingstoel
Campingstoel van Outwell met hoge rugleuning en zeer zachte en duurzame stof met vulling. De zachte vulling en een rugleuning met zeven standen zorgen voor een goed comfort zowel aan de eettafel als in de zon. Een stevig frame van gepoedercoat aluminium zorgt ervoor dat de stoel een maximale belasting van 150 kg heeft. De stoel wordt geleverd met 3 jaar garantie.
Helaas maakt dit product momenteel geen deel uit van ons assortiment.
Naar de startpagina van de winkel »
Sitemap »
Afmeting: 64 x 76 x 112 cm
Pakmaat: 64 x 11 x 92 cm
Zithoogte: 47 cm
Gewicht: 4,8 kg
Maximale belasting: 150 kg
Duurzame en Comfortabele Campingstoel
Een opvouwbare campingstoel met een hoge, verstelbare rugleuning met zeven verschillende posities. De stoel is gemaakt van zacht PVC-textiel dat zowel duurzaam als UV-bestendig is. De zitting en rugleuning hebben een sneldrogende bekleding, wat hem perfect maakt voor de frequente kampeerder.
Outwell Helena Campingstoel
- Klap uit en in enkele seconden in
- Dikkere bekleding op de zitting en rugleuning verbetert isolatie en comfort
- Stevige poedergecoate frame (maximale belasting: 150 kg)
- Hoge rugleuning
- Ergonomische en iets bredere armleuningen
- PVC-stof dat water-, UV- en slijtbestendig is
- 7 verstelbare rugleuningposities
- 3 jaar garantie
| Merk | Outwell |
| Maat | 64 x 76 x 112 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 64 x 92 x 11 cm |
| Gewicht | 4.8 kg |
| Materiaal | Bovenste laag: 540D geborsteld en oplossing-geverfd polyester. Middelste laag: zacht schuim. Onderste laag: 300x600D polyester. |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Frame | Gepoedercoat aluminium |
| Zithoogte | 47 cm |
| Milieu | PFC-vrije oppervlaktebehandeling voor water- en vuilafstoting |





















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €