Outwell Lake Erie Opblaasbare Poef
Comfortabele opblaasbare poef met afneembare stoffen hoes die zowel in de tent als daarbuiten goed werkt. De poef is gemakkelijk op te blazen dankzij een ventiel voor handmatig pompen of door deze te verbinden met de stoel of bank uit dezelfde serie.
READ MOREGrootte: 75 x 56 x 37 cm (B x D x H)
Pakmaat: 46 x 37 x 19 cm
Zithoogte: 37 cm
Gewicht: 2 kg
Kampeer met comfort
Strek je benen uit en geniet van de avond in de tent of versterk het vakantiegevoel buiten de tent met de opblaasbare poef van Outwell. De afneembare hoes van stevig polyester biedt een fijn gevoel en je hebt hier een meubelstuk dat gebruikt kan worden als extra zitplaats, tafel of om extra comfort te bieden en je voeten op te rusten. De voetenbank/poef kan eenvoudig handmatig worden opgepompt of door te verbinden met de bank of fauteuil uit dezelfde serie en hun ingebouwde 230V pomp met autostop.
Outwell Lake Erie Opblaasbare Poef
- Zachte afneembare hoes
- De hoes is bestand tegen licht en slijtage
- Geschikt voor Lake Huron en Lake Superior en hun ingebouwde pompen
- Tas voor transport en opslag inbegrepen
| Merk | Outwell |
| Maat | 75 x 56 x 37 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 46 x 37 x 19 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Maximale belasting | 85 kg |
| Frame | Sturdy and durable inflatable PVC |
| Zithoogte | 37 cm |















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €