Outwell Laze Uppblåsbart Set
Opblaasbare zitgroep die je snel en eenvoudig opblaast en je een heerlijke plek biedt voor samenzijn en ontspanning.
READ MOREBank: 175 x 80 x 70 cm
Fauteuil: 100 x 80 x 70 cm
Poef: 73 x 55 x 37 cm
Pakmaat: 54 x 38 x 23 cm
Zithoogte: 37 cm
Gewicht: 10,7 kg
Plek voor ontspanning en samenzijn
Neem het gezinscomfort mee naar de camping met deze opblaasbare zitgroep. De afneembare hoes van stevig polyester is gemakkelijk schoon te maken en geeft een goed gevoel aan de meubels.
Outwell Laze Opblaasbare Set
- Zachte afneembare hoes
- De hoes is bestand tegen licht en slijtage
- Dezelfde ventiel als in luchtbedden voor snel opblazen
- Tas voor transport en opslag inbegrepen
LET OP: Pomp niet inbegrepen.
| Merk | Outwell |
| Maat | Sofa: 175 x 80 x 70 cm (WxDxH), Chair: 100 x 80 x 70 cm (WxDxH), Ottoman: 73 x 55 x 37 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 54 x 38 x 23 cm |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Kleur | Green |
| Maximale belasting | Sofa: 250 kg, Chair: 115 kg, Ottoman: 85 kg |
| Frame | Sturdy and durable inflatable PVC |
| Zithoogte | 37 cm |












BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €