Outwell Melville Campingstoel
Stevige opvouwbare campingstoel met een hoge rugleuning met zeven standen. Sneldrogende zitting en rugleuning met lange levensduur. Nieuw dit jaar is de bijgewerkte kleur in een stijlvol donkergrijs.
READ MOREAfmetingen: 63 x 80 x 118 cm
Rugleuning: 80 cm
Zithoogte: 45 cm
Gewicht: 4,6 kg
Maximale belasting: 150 kg
Opvouwbare campingstoel met armleuningen en zeven verschillende standen voor de rugleuning. Iets dieper en met een hogere rugleuning dan het kleinere model Ontario. Aluminium frame met stevige zitting en rugleuning in Textline (100% geweven polyester).
Outwell Melville Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Stabiel frame en zitting met een maximale belasting van 125 kg
- Textline maakt zitting en rugleuning zeer bestand tegen zonlicht
- 7 verschillende standen voor de rugleuning
- 3 jaar garantie
Textline
Textline is PVC-gecoat polyester, wat de polyester sterker en vooral meer bestand tegen zonlicht maakt.
| Merk | Outwell |
| Maat | 63 x 80 x 118 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 63 x 15 x 103 cm |
| Gewicht | 4.6 kg |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, gecoat |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Frame | Aluminium |
| Zithoogte | 45 cm |
Reviews (1)
Anderen kochten ook
Defa Flex 3-in-1 Campingtafel – Licht Marmerlook
Aantal personen: 2 - 6
Afmeting: 155 x 116 x 80 cm
Pakmaat: 80 x 60 x 5 14cm
Gewicht: ca. 12 kgEasy Camp Alder Kampeertafel
Aantal Personen: 2-4
Afmeting: 60 x 80 x 50 - 68 cm
Pakmaat: 80 x 60 x 5 cm
Gewicht: ca. 6,57 kgOutwell Clifton Voetensteun
Afmeting: 48 x 87 x 44/34 cm
Pakmaat: 48 x 87 x 12,5 cm
Gewicht: 1,4 kg
Maximaal gewicht: 30 kgOutwell Grand Canyon XL Kampeerstoel
Afmeting: 74 x 75 x 122/136 cm
Pakmaat: 74 x 11 x 100 cm
Gewicht: 6,1 kg
Zithoogte: 45 cm
Maximaal gewicht: 200 kg

















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €