Outwell New Foundland Zonneligbed
Stabiele ligstoel met een aluminium frame gecombineerd met een zeer duurzaam polyesterweefsel.
READ MOREAfmeting: 58 x 188 x 31 cm
Pakmaat: 58 x 79 x 16 cm
Zithoogte: 30 cm
Gewicht: 5,4 kg
Maximale belasting: 120 kg
Stabiele ligstoel met een aluminium frame gecombineerd met een zeer duurzaam polyesterweefsel. Kan in 5 verschillende posities op de rugleuning worden versteld. Afneembaar kussen inbegrepen.
Outwell New Foundland Ligstoel
- Opent in slechts enkele seconden
- Geen montage nodig
- Aluminium frame
- 100% geweven polyester biedt goede weerstand tegen zonlicht
- Lichtgewicht en gemakkelijk te dragen
| Merk | Outwell |
| Maat | 58 x 188 x 31 cm (BxLxH) |
| Pakmaat | 58 x 79 x 16 cm |
| Gewicht | 5.4 kg |
| Materiaal | Textilene, geweven en PVC-gecoat polyester |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Aluminium |
Anderen kochten ook
Easy Camp Ash kruk
Afmetingen: 23,5 x 23,5 x 27 cm
Pakmaat: 9 x 9 x 34 cm
Gewicht: 380 g
Zithoogte: 27 cm
Max. belasting: 100 kgOutwell Samoa Zonneligbed
Afmeting: 70 x 200/214 x 49 cm
Pakmaat: 70 x 81 x 22 cm
Gewicht: 7 kg
Maximale belasting: 120 kgEasy Camp Spruce Campingstoel Ink Black
Afmeting: 85 x 48 x 90 cm
Pakmaat: 11 x 12 x 86 cm
Gewicht: 2,4 kg
Zithoogte: 40 cm
Maximale belasting: 110 kgEasy Camp Skarvan 6 Grondzeil
Geschikt voor: Easy Camp Skarvan 6















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €