Outwell Ontario Campingstoel - Outlet
Stevige opvouwbare campingstoel met aluminium frame en zeven standen voor de rugleuning. Sneldrogende zitting en rugleuning met lange levensduur. Nieuw dit jaar is de bijgewerkte kleur in een strak donkergrijs.
LET OP: Retourneren door klant, getest maar niet gebruikt.
READ MOREAfmetingen: 61 x 70 x 105 cm
Zithoogte: 45 cm
Gewicht: 4,4 kg
Maximale belasting: 150 kg
Stabiele opvouwbare campingstoel met armleuningen en zeven verschillende standen voor de rugleuning. Aluminium frame met stevige zitting en rugleuning in Textline (100% geweven polyester).
Outwell Ontario Campingstoel
- Stabiel frame en zitting bieden een maximale belasting van 150 kg
- Vouwt in en uit in enkele seconden
- Geen montage vereist
- Textline maakt zitting en rugleuning zeer bestand tegen zonlicht
- 7 verschillende standen voor de rugleuning
- 3 jaar garantie
| Merk | Outwell |
| Maat | 61 x 70 x 105 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 61 x 15 x 90 cm |
| Gewicht | 4.4 kg |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, gecoat |
| Kleur | Black & Grey |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Frame | Aluminium |
| Zithoogte | 45 cm |

















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €