Outwell Stonecliff Campingstoel
Zeer compact opvouwbare campingstoel die de kleinere variant is van de bestseller Outwell Kenai in dezelfde serie. Met snel drogende vulling en 3 standen op de rugleuning biedt het je een beter comfort dan gewone campingstoelen. Dankzij een waterafstotend materiaal onder de stof dat voorkomt dat de schuimvulling water opneemt, maakt het niet uit als de stoel buiten in de regen wordt achtergelaten.
READ MOREAfmetingen: 60 x 61 x 90 cm (B x D x H)
Zithoogte: 40 cm
Gewicht: 4,2 kg
Maximale belasting: 120 kg
Kleine campingstoel met hoog comfort en klein pakformaat
Stevige, comfortabele en opvouwbare campingstoel in dezelfde serie als de populaire campingstoel Outwell Kenai. De bekleding is bedekt met een UV-bestendige Textline en droogt snel, dus het is geen probleem als deze buiten in de regen blijft staan. De rugleuning is verstelbaar in drie verschillende standen. De stoel vouwt volledig in het frame en heeft een zeer hanteerbaar pakformaat.
Outwell Stonecliff Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Gewatteerde zitting en rugleuning
- Snel drogende bekleding (droogt snel na regen)
- Stabiel frame en zitting bieden een maximale belasting van 120 kg
- Textline maakt zitting en rugleuning zeer bestand tegen zonlicht
- 3 verschillende standen voor de rugleuning
- Kan volledig in het frame worden gevouwen, wat een goed pakformaat geeft
- 3 jaar garantie
Textline
Textline is PVC-gecoat polyester, wat de polyester sterker maakt en vooral meer bestand tegen zonlicht.
| Merk | Outwell |
| Maat | 60 x 61 x 90 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 60 x 9 x 80 cm |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Materiaal | Textilene, polyester mesh met sneldrogend schuim, 100% polyester |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Gepoedercoat aluminium |
| Zithoogte | 40 cm |





















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €