Outwell Trenton Campingstoel - Aanbieding
Extra brede en stevige campingstoel van Outwell met hoge rugleuning en zeer zachte en duurzame stof met vulling. De zachte vulling en een rugleuning met zeven standen zorgen voor een goed comfort zowel aan de eettafel als in de zon. Een stevige frame van gepoedercoat aluminium zorgt ervoor dat de stoel een maximale belasting van 200 kg heeft. De stoel wordt geleverd met 3 jaar garantie.
LET OP! Klantretour, getest maar niet gebruikt.
READ MOREGrootte: 74 x 75 x 116
Inpakgrootte: 74 x 11 x 100 cm
Rugleuning: cm
Zithoogte: 46 cm
Gewicht: 5,1 kg
Maximale belasting: 200 kg
Duurzame en comfortabele campingstoel met extra breedte
Extra brede, stevige en opvouwbare campingstoel met hoge rugleuning die zeven standen heeft. Stof in een zachte PVC-textiel die zeer bestand is tegen zowel slijtage als UV-licht. Een sneldrogende vulling in de zitting en rugleuning. Met andere woorden, een stoel voor degenen die veel kamperen.
Outwell Trenton Campingstoel
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Een dikkere vulling op de zitting en rugleuning verbetert isolatie en comfort
- Stevige gepoedercoate frame (maximale belasting van 200 kg)
- Hoge rugleuning
- Gripvriendelijke en iets bredere armleuningen
- PVC-stof die bestand is tegen water, UV-licht en slijtage
- 7 verschillende standen op de rugleuning
- 3 jaar garantie
| Merk | Outwell |
| Maat | 74 x 75 x 116 cm (BxWxH) |
| Pakmaat | 74 x 11 x 100 cm |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Opbouw | Powder coated aluminium |
| Materiaal | Two-tone, soft foam, 100% polyester |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 200 kg |
















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €