Robens Trace Hangmatstoel
Zit comfortabel en dicht bij de natuur met deze hangmatstoel van Robens. Robens heeft een hangmatstoel ontwikkeld waarmee je in weer en wind buiten kunt hangen. Alles wat je nodig hebt is een boom. Gemaakt van gerecycled polyester.
READ MOREGrootte: 210 x 140 cm
Pakmaat: 30 x 11 x 11 cm
Gewicht: 1010 g
Maximale belasting: 150 kg
Lichtgewicht en compact opvouwbare stoel voor micro-avonturen
Zit comfortabel en dicht bij de natuur met deze hangmatstoel van Robens! De stoel vereist een minimale ophanghoogte van 2 meter, waardoor hij geschikt is voor bijna alle bomen die jouw gewicht kunnen dragen.
Robens Trace Hangmatstoel
- Vereist minimaal 2 meter ophanghoogte
- Eenvoudig in gebruik
- Kleine pakmaat
- Weegt slechts 1010 g
- Tas inbegrepen
- Gemaakt van gerecycled polyester
| Merk | Robens |
| Stokken | Aluminium 7075 |
| Maat | 210 x 140 cm |
| Pakmaat | 30 x 11 x 11 cm |
| Gewicht | 1010 g |
| Materiaal | 210T nylon, 60% nylon / 40% recycled nylon |
| Kleur | Sand & Green |
| Overige specificaties | Minimum setting height: 200 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
































BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €