Easy Camp Alder Kampeertafel
Snel op te zetten kleine kampeertafel die in hoogte verstelbaar is. De tafel neemt weinig ruimte in beslag in de bagage en is gemakkelijk mee te nemen.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmeting: 60 x 80 x 50 - 68 cm (B x L x H)
Pakmaat: 80 x 60 x 5 cm (L x B x H)
Gewicht: ca. 6,57 kg
Maximale belasting: 30 kg
Betaalbare en opvouwbare tafel met een stalen frame en een laminaat tafelblad, geschikt voor 2 personen met ruimte voor vier. Dankzij de verstelbare poten staat de tafel stabiel, zelfs op oneffen oppervlakken. De poten klappen naar het midden in wanneer de tafel wordt opgeborgen, waardoor deze eenvoudig te hanteren en compact te vervoeren is.
Easy Camp Alder Campingtafel
- Klap in enkele seconden in en uit
- Geen montage vereist
- Neemt weinig ruimte in bij het opbergen (poten inklapbaar)
- Verstelbare poten in hoogte
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 60 x 80 x 50-68 cm (BxLxH) |
| Pakmaat | 80 x 60 x 5 cm |
| Gewicht | 6,57 kg |
| Kleur | Bruin |
| Overige specificaties | Het tafelblad is gemaakt van laminaat en is niet weerbestendig. Daarom mag de tafel niet buiten blijven staan bij kans op regen. |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Staal |
| Tafelblad | Bamboe gelamineerd MDF |





















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €