Easy Camp Aspen M Campingbord
Packvriendelijke tafel in een tas met schouderriem. Frame en blad van aluminium zorgen voor een lichte en duurzame tafel.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 80 x 60 x 70 cm (LxBxH)
Pakmaat: 90 x 19 x 11 cm (LxBxH)
Gewicht: 3,5 kg
Maximale belasting: 30 kg
Inklapbare tafel met een afneembaar tafelblad bestaande uit lamellen/platen die opgerold kunnen worden en die de tafel een zeer klein pakvolume geven. Perfect voor tentkamperen waarbij je alleen de auto hebt om in te pakken. Met tas voor transport en opslag.
Easy Camp Aspen M Campingtafel
- Makkelijk te monteren
- Eenvoudig te dragen
- Neemt weinig ruimte in
- Verstelbare voet vergemakkelijkt bij oneffenheden in de grond
- Draag- en opbergtas inbegrepen
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 60 x 80 x 70 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 90 x 11 x 19 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |
Reviews (1)
Anderen kochten ook
Outwell Coledale L All-Weather Tafel
Aantal Personen: 4-6
Afmeting: 80 x 120 x 56-72 cm
Pakmaat: 80 x 60 x 9 cm
Gewicht: ca. 8,4 kgKampa Cuboid
Ingangsvermogen: 1000/1500 W
Aansluiting: 230V
Afmetingen: 18 x 14 x 27 cm
Gewicht: ca. 1,5 kgOutwell Laguna Hills L Tentbed
Afmeting: 80 x 202 x 48 cm
Pakmaat: 19 x 8 x 101 cm
Gewicht: 10,0 kg
Maximale belasting: 125 kgOutwell Goya Kampeerstoel
Afmeting: 68 x 63 x 90 cm
Pakmaat: 10 x 28 x 105 cm
Gewicht: 4,5 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kg























BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €