Harmonica Donkergrijze Campingtafel (Uitverkocht)
Snel op te zetten kampeertafel die eenvoudig kan worden opgevouwen voor opslag of transport. Alle poten zijn in hoogte verstelbaar zodat het zowel op oneffen terrein als bij lagere stoelen past. Omdat het blad regenbestendig is, kan de tafel bij alle weersomstandigheden buiten blijven staan.
Helaas maakt dit product momenteel geen deel uit van ons assortiment.
Naar de startpagina van de winkel »
Sitemap »
Aantal personen: 2-4
Afmetingen: 80 x 60 x 59-77 cm (L x B x H)
Pakmaat: 80 x 60 x 6 cm (L x B x H)
Gewicht: ca. 6,5 kg
Een weerbestendige kampeertafel met verstelbare hoogte. Met een stalen frame en een all-weather blad is het zeer bestand tegen zowel weer als slijtage. De poten kunnen eenvoudig worden ingeklapt voor transport en opslag.
Harmonica Donkergrijs Kampeertafel
- Verstelbare hoogte (59-77 cm)
- Uit- en inklapbaar in enkele seconden
- Stalen frame en all-weather blad zorgen voor een stevige en stabiele tafel
- Kan buiten in de regen staan
- Kleine pakmaat
- Individueel verstelbare poten maken het geschikt voor oneffen terrein
| Merk | Holiday Fritid |
| Maat | 80 x 60 x 59-77 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 80 x 60 x 6 cm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Opbouw | Steel |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 80 kg |
| Tafelblad | Durable and waterproof |


BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €