Outwell Baffin Ocean Blue
Gecombineerde kruk en een laag tafeltje. Perfect accessoire voor de campingvakantie.
READ MOREAfmeting: 41 x 40,5 x 49 cm
Pakmaat: 5 x 39 x 60 cm
Gewicht: 2,6 kg
Zithoogte: 48 cm
Maximale belasting: 75 kg
Slimme oplossing die een krukje en een laag tafeltje combineert – ideaal voor kampeerders met weinig bagageruimte, bijvoorbeeld tijdens een motor- of fietsvakantie. Aluminium frame en stevig zitvlak van Textilene. Ook uitstekend te gebruiken als tafel en voetensteun in combinatie met een van onze grotere stoelen.
Outwell Baffin Ocean Blue Kruktafel
- Opgevouwen en uitgeklapt in enkele seconden
- Geen montage vereist
- Verwijderbaar tafelblad
- Textilene maakt de zitting zeer bestand tegen zonlicht
Textilene
Textilene is met PVC gecoat geweven polyester, wat het materiaal sterker en vooral beter bestand maakt tegen zonlicht.
| Merk | Outwell |
| Maat | 41 x 40.5 x 49 cm (BxDxH) |
| Pakmaat | 39 x 60 x 5 cm |
| Gewicht | 2.6 kg |
| Materiaal | Textilene, 100% geweven polyester, gecoat |
| Kleur | Ocean Blue |
| Maximale belasting | Stoel: 75 kg Tafel: 30 kg |
| Frame | Powder coated steel |
| Tafelblad | Robuust gelamineerd blad |
| Zithoogte | 48 cm |
Reviews (2)
Laatst bekeken producten
Lako schoenenbak
Afmeting: 49 x 35 x 2 cm
Gewicht: 480 gOutwell Vermont 7 Air Cozy Tenttapijt
Afmetingen: ca. 530 x 370 cmZweedse Tent Opslagtent
Anderen kochten ook
Easy Camp Skarvan 4 Familietent
Personen: 4
Slaapkamers: 2
Nokhoogte: 185 cm
Vloeroppervlakte: ca. 9 m²
Gewicht: 14,5 kgOutwell Epsilon -Zwart
Lichtsterkte: 100 Lumen
Stroombron: USB
Afmeting: 9,5 x 6 cm / stukTorrbollen Navulling 4-pack
Navulling 4 verpakkingOutwell Sky 5 Familietent
Personen: 5
Slaapkamers: 2
Vloeroppervlak: ca. 12,64 m²
Gewicht: 15,6 kg




















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €