Outwell Berland M All-Weather Tafel - Aanbieding
Stabiele opvouwbare kampeertafel met een echt goed gevoel dankzij een stevig weerbestendig tafelblad. Het tafelblad zorgt er ook voor dat de tafel bij alle weersomstandigheden buiten kan staan zonder risico op beschadiging. Bovendien is het hittebestendig, zodat de tafel ook kan worden gebruikt om op te koken.
LET OP! Klantretour, getest maar niet gebruikt.
READ MOREAantal Personen: 2-4
Grootte: 100 x 68 x 55-73 cm (L x B x H)
Pakmaat: 68 x 100 x 5,5 cm (L x B x H)
Gewicht: ca 4,5 kg
Maximale belasting: 50 kg
Prijswinnend kampeertafel
Zeer duurzaam opvouwbaar kampeertafel met een weerbestendig blad dat bovendien UV- en hittebestendig is. Outwell Berland M kan met andere woorden worden gebruikt om te eten, voorbereiden en koken. Als u de tafel 's nachts buiten wilt laten staan, is dat geen probleem, ongeacht het weer. De tafel is opvouwbaar en een draagtas met handvat is inbegrepen. Als er oneffenheden in de grond zijn, kunnen de poten worden aangepast om stabiliteit te creëren. Outwell Berland werd in 2019 uitgeroepen tot beste kampeermeubel door het Engelse Camping Magazine.
Outwell Berland M All-Weather Kampeertafel
- Duurzaam blad in Tetrameld (Robuuste en lichte glasvezel- en honingraatvormige PP-composiet, speciaal ontworpen voor zware buitenomstandigheden)
- Vouwt in en uit in seconden
- Draagtas met handvat inbegrepen
- De poten kunnen worden aangepast om eventuele oneffenheden in de ondergrond te compenseren
- De hoogte kan worden aangepast tussen 58 en 71 cm
- Bestand tegen water, hitte en UV-licht
| Merk | Outwell |
| Maat | 68 x 100 x 55-73 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 68 x 100 x 5.5 cm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Opbouw | Aluminium |
| Tas/opslag | Carrying bag included |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Tafelblad | Tetrameld – tough and ligthweight fibreglass and honeycomb PP composition, designed for the rigours of outdoor use |













BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €