Outwell Brim Koffietafel
Cafétafel in duurzaam waterdicht plastic. Voor het koffiemoment bij de tent of te gebruiken als nachtkastje, of als bijzettafel in de grotere tent.
READ MOREAantal personen: 2
Afmetingen: 50 x 50 x 47,5 cm (LxBxH)
Verpakkingsgrootte: 50 x 50 x 10,5 cm (LxBxH)
Gewicht: 2,3 kg
Maximale belasting: 10 kg
Cafétafel van duurzaam waterdicht plastic. De poten worden eenvoudig aan het tafelblad bevestigd en zorgen voor een stevige tafel die gemakkelijk mee te nemen is en weinig ruimte inneemt. Perfect als extra oppervlak in de grotere tent
Outwell Brim Coffee Table
- Gemaakt van duurzaam waterdicht plastic
- Draagtas inbegrepen
- Eenvoudige montage
| Merk | Outwell |
| Maat | 50 x 50 x 47.5 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 50 x 50 x10.5 cm |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Tas/opslag | Opbergtas inbegrepen |
| Kleur | Zwart |
| Maximale belasting | 10 kg |
| Frame | Duurzaam en waterdicht kunststof |
| Tafelblad | Duurzaam en waterdicht kunststof |
Reviews (1)
Accessoires voor dit product
Outwell Hanmer Pannenonderzetter
Afmeting: 1,5 x 22 (HxDia)Outwell Collaps Kan 2.5L Navy Night
Afmeting: 17,5 x Ø19 cm
Verpakkingsgrootte: 5,5 x Ø19 cm
Inhoud: 2,5 liter
Anderen kochten ook
Robens Opvouwbare bak 10L
Inhoud: 10 liter
Afmeting: 12,5 x 3 cm (Ø x H)
Gewicht: 82 gOutwell Collaps Vergiet Grey Mist
Afmeting: Ø 24 x 11 cm
Verpakkingsgrootte: Ø 24 x 3,5 cm
Gewicht: 0,2 kgOutwell Caldas Messenset met Snijplank
Aantal: 3 messen en 1 snijplank
Gewicht: 914g
Materiaal Lemmet: Roestvrij staalPannen- en pottenbeschermers – 3 stuks















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €