Outwell Custer L Opvouwbare Tafel
Stabiel opvouwbare campingtafel met een goed gevoel dankzij een tafelblad van hout. Het tafelblad is gemaakt van bamboe dat bestand is tegen zowel markeringen als vlekken en het frame is van aluminium.
READ MOREAantal Personen: 4-6
Afmetingen: 120 x 70 x 49,5-70 cm (L x B x H)
Pakmaat: 62 x 70 x 10 cm
Gewicht: ca 13,1 kg
Maximale belasting: 30 kg
Stevig, slim en milieuvriendelijk tafel. Outwell Custer L combineert het gevoel en de duurzaamheid van bamboe met de stabiliteit en het gewicht van een robuust aluminium frame. De tafel is inklapbaar en omdat het blad in het midden vouwt, neemt het zeer weinig ruimte in beslag in de verpakking. Als de grond ongelijk is, kunnen de poten ook worden aangepast om stabiliteit te creëren.
Outwell Custer L Opvouwbare Tafel
- Stevig blad van bamboe (bestand tegen zowel markeringen als vlekken)
- Vouwt uit en in binnen seconden
- Draaghandvat voor eenvoudig transport
- Telescopische poten maken het geschikt voor stoelen van verschillende hoogtes
- Weerbestendig voor korte periodes (moet niet langdurig onbeschut blijven)
| Merk | Outwell |
| Maat | 70 x 120 x 49.5-70 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 70 x 62 x 10 cm |
| Gewicht | 13.1 kg |
| Tas/opslag | Draagtas met handvat |
| Kleur | Bruin |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Bamboe |
Reviews (1)
Accessoires voor dit product
Kampa Interieur Allesreiniger 1 L
1 literBrunner Savana Servies 16-delig – Antislip
4 x Borden (Ø26 cm)
4 x Dessertborden (Ø21 cm)
4 x Bekers (400 ml)
4 x Schalen (Ø21 cm)Servethouder Caravan
Anderen kochten ook
Outwell Canmore L Kampeertafel
Aantal personen: 4–6
Afmeting: 120 x 70 x 46–70 cm
Pakmaat: 120 x 23 x 9 cm
Gewicht: ca. 6,2 kgOutwell Coledale L All-Weather Tafel
Aantal Personen: 4-6
Afmeting: 80 x 120 x 56-72 cm
Pakmaat: 80 x 60 x 9 cm
Gewicht: ca. 8,4 kgOutwell Berland L Weerbestendige Tafel
Aantal Personen: 4-6
Afmeting: 70 x 118 x 58-71 cm
Pakmaat: 70 x 58 x 13 cm
Gewicht: ca. 5,6 kg

























BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €