Outwell Toronto L Kampeertafel (Niet meer leverbaar)
Groot stabiel campingtafel met verstelbare poten die oneffenheden in de ondergrond compenseren.
Helaas maakt dit product momenteel geen deel uit van ons assortiment.
Naar de startpagina van de winkel »
Sitemap »
Aantal personen: 6 - 8
Afmetingen: 180 x 80 x 68 cm (L x B x H)
Pakmaat: 45 x 80 x 14 cm (L x B x H)
Gewicht: ca 8,2 kg
Maximale belasting: 30 kg
Een stevige campingtafel met verstelbare poten die oneffenheden in de ondergrond compenseren. De tafel vouwt in drie secties, wat zorgt voor een zeer compacte verpakking ondanks de grootte. Een ingebouwd draaghandvat maakt het zeer eenvoudig te hanteren. De tafel heeft ook een netplank onder het tafelblad.
Outwell Toronto L Campingtafel
- Verstelbare poten
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Gelamineerd tafelblad maakt de tafel zeer duurzaam
- Kleine pakmaat (vouwt in drie secties)
- Makkelijk te dragen met het ingebouwde handvat
| Merk | Outwell |
| Maat | 80 x 180 x 68 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 80 x 45 x 14 cm |
| Gewicht | 8.2 kg |
| Opbouw | Aluminium |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Tafelblad | Sturdy laminated top |


BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €