Outwell Toronto M Campingtafel (Niet meer leverbaar)
Een stevige campingtafel die gemakkelijk opvouwbaar is voor opslag en transport. Verstelbare poten vergemakkelijken het gebruik op oneffen terrein.
Helaas maakt dit product momenteel geen deel uit van ons assortiment.
Naar de startpagina van de winkel »
Sitemap »
Aantal personen: 4 - 6
Afmetingen: 120 x 80 x 68 cm (L x B x H)
Pakmaat: 80 x 60 x 7 cm (L x B x H)
Gewicht: ca 5,8 kg
Maximale belasting: 30 kg
Een stevige campingtafel met verstelbare poten die oneffenheden in de ondergrond compenseren. Het ingebouwde draaghandvat maakt het zeer eenvoudig te hanteren. De tafel heeft ook een netplank onder het tafelblad.
Outwell Toronto M Campingtafel
- Verstelbare poten
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Gelamineerd tafelblad maakt de tafel zeer duurzaam
- Kleine pakmaat
- Makkelijk te dragen met het ingebouwde handvat
| Merk | Outwell |
| Maat | 80 x 120 x 68 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 80 x 60 x 7 cm |
| Gewicht | 5.8 kg |
| Opbouw | Aluminium |
| Kleur | Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Tafelblad | Sturdy laminated top |


BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €