Robens Avontuur Aluminium Tafel L
Opvouwbare lage tafel met een compact pakformaat voor twee tot vier personen.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 58 x 77 x 53 cm (B x L x H)
Pakmaat: 79 x 16 x 5,5 cm
Max. belasting: 20 kg
Gewicht: 2045 g
Opvouwbare lage tafel met een compact pakformaat voor twee tot vier personen. Ideaal voor kleine tenten, dagtochten, het strand of picknicks, omdat je ook comfortabel op de grond kunt zitten en aan tafel kunt eten. Eenvoudig te monteren.
Robens Adventure Aluminium Table L
- In enkele seconden op te zetten
- Lichtgewicht – frame en tafelblad van duurzaam aluminium
- Opbergtas inbegrepen
| Merk | Robens |
| Maat | 58 x 77 x 53 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 79 x 16 x 5,5 cm |
| Gewicht | 2045 g |
| Kleur | Zwart |
| Maximale belasting | 20 kg |
| Frame | Aluminium 6061 |
| Tafelblad | Aluminium 6063 |
Reviews (2)
Anderen kochten ook
BCB Duct Tape
5 cm x 5 mOutwell Epsilon -Zwart
Lichtsterkte: 100 Lumen
Stroombron: USB
Afmeting: 9,5 x 6 cm / stukRobens Cima Versa 3 Tent
Personen: 3
Slaapkamers: 1
Hoogte: 185 cm
Leefruimte: ca. 6,4 m²
Gewicht: 6,5 kgOutwell Sky 5 Familietent
Personen: 5
Slaapkamers: 2
Vloeroppervlak: ca. 12,64 m²
Gewicht: 15,6 kg

















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €