Robens Adventure Aluminium Tafel S
Opvouwbare lage tafel met een compact pakformaat, voor twee tot vier personen.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 40,5 x 56 x 39,5 cm
Pakmaat: 56 x 14,5 x 5,5 cm
Max. belasting: 20 kg
Gewicht: 1250 g
Opvouwbare lage tafel met een compact pakformaat, voor twee tot vier personen. Ideaal voor kleine tenten, dagtochten, het strand of picknicks, omdat je ook goed op de grond kunt zitten en aan tafel kunt eten. Eenvoudig te monteren.
Robens Adventure Aluminium Table S
- In enkele seconden op te zetten
- Lichtgewicht – frame en tafelblad van duurzaam aluminium
- Opbergtas inbegrepen
| Merk | Robens |
| Maat | 40,5 x 56 x 39,5 cm (BxLxH) |
| Pakmaat | 56 x 14,5 x 5,5 cm |
| Gewicht | 1250 g |
| Tas/opslag | Draagtas voor transport inbegrepen |
| Maximale belasting | 20 kg |
| Frame | Aluminium 6061 |
| Tafelblad | Aluminium 6063 |
Reviews (4)
Enkelt handhavande.
Grym service!!!
Anderen kochten ook
Kampa Wielkeg/Stopblok 2-pack
2 stuksKoffiefilterhouder Nr 4
Afmeting: 16 x Ø13,5 cm
Gewicht: 65 gOutwell Hamilton Kampeertafel
Aantal personen: 4-6
Afmeting: 150 x 80 x 43/65/70 cm
Pakmaat: 78 x 80 x 8 cm
Gewicht: 8,4 kgRobens Avontuur Tafel S
Aantal personen: 2-4
Afmetingen: 43 x 56 x 41 cm
Pakmaat: 58 x 7 x 7 cm
Gewicht: 815 g

















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €