Robens Tobey Kampeertafel
Opvouwbare kampeertafel met een klein pakformaat (100 x 11 x 35 cm). Tafelblad van bamboe dat bestand is tegen zowel krassen als vlekken.
READ MOREAantal Personen: 2-4
Afmetingen: 70 x 100 x 70 cm (B x L x H)
Pakmaat: 100 x 11 x 35 cm
Gewicht: ca. 9,5 kg
Maximale belasting: 30 kg
Stijlvolle kampeertafel
Opvouwbare tafel met een kleine pakmaat. Perfect voor de camping, picknick of voor kampeerders die een stijlvolle tafel willen. Het tafelblad is gemaakt van bamboe, dat bestand is tegen zowel krassen als vlekken. Het blad bestaat uit lamellen die uit elkaar worden getrokken en opgerold wanneer de tafel wordt ingepakt.
Robens Tobey Kampeertafel
- Bamboe blad zorgt voor een duurzame en stijlvolle tafel
- Snelle montage
- De plaatsing van de poten en de lage rand onder het blad maken het gemakkelijk om met vier personen aan de tafel te zitten
- Eenvoudig te dragen in de meegeleverde tas
| Merk | Robens |
| Maat | 70 x 100 x 70 cm |
| Pakmaat | 100 x 11 x 35 cm |
| Gewicht | ca 9,5 kg |
| Materiaal | Bamboo |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Bamboo |
| Tafelblad | Bamboo |














BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €