Dometic Quattro Milano Pro Campingstoel
Campingstoel van Dometic met Soft Mesh-materiaal in de zitting en rugleuning, wat hem erg zacht en comfortabel maakt om in te zitten. Het materiaal is sneldrogend en waterafstotend, dus het is net zo goed te gebruiken in de voortent als buiten. Een hoge rugleuning met 8 posities en een hoofdsteun maakt het gemakkelijk om de optimale vakantiepositie te vinden, of dat nu in de zon is of met een boek in de schaduw.
READ MOREAfmetingen: 59 x 76 x 109 (B x D x H)
Inpakmaat: 91 x 59 x 12 cm
Zithoogte: 47 cm
Gewicht: 4,94 kg
Maximale belasting: 120 kg
Zachte en comfortabele campingstoel
Opvouwbare campingstoel met nekkussen en een hoge rugleuning met acht standen. Zitvlak en rugleuning in SoftMesh, wat zacht is, zich goed vormt en gemakkelijk af te vegen is wanneer het nat wordt. Met andere woorden, een stoel voor degenen die comfort op de camping prioriteren.
Dometic Quattro Milano Pro Campingstoel
- Vouwt in en uit in enkele seconden
- Zachte zitting en rugleuning in SoftMesh
- Hoge rugleuning met nekkussen
- Snel drogend
- 8 verschillende standen voor de rugleuning
| Merk | Dometic |
| Maat | 59 x 76 x 109 (W x D x H) |
| Pakmaat | 91 x 57 x 12 cm |
| Gewicht | 4,94 kg |
| Materiaal | SoftMesh |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 120 kg |
| Frame | Polished Aluminium Frame |
| Zithoogte | 47 cm |







60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €