Easy Camp Aspen M Campingbord
Packvriendelijke tafel in een tas met schouderriem. Frame en blad van aluminium zorgen voor een lichte en duurzame tafel.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 80 x 60 x 70 cm (LxBxH)
Pakmaat: 90 x 19 x 11 cm (LxBxH)
Gewicht: 3,5 kg
Maximale belasting: 30 kg
Inklapbare tafel met een afneembaar tafelblad bestaande uit lamellen/platen die opgerold kunnen worden en die de tafel een zeer klein pakvolume geven. Perfect voor tentkamperen waarbij je alleen de auto hebt om in te pakken. Met tas voor transport en opslag.
Easy Camp Aspen M Campingtafel
- Makkelijk te monteren
- Eenvoudig te dragen
- Neemt weinig ruimte in
- Verstelbare voet vergemakkelijkt bij oneffenheden in de grond
- Draag- en opbergtas inbegrepen
| Merk | Easy Camp |
| Maat | 60 x 80 x 70 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 90 x 11 x 19 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Kleur | Black |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |
Reviews (1)
Anderen kochten ook
Kogeldrukgolf
Smartliving Houtskoolbarbecue Mini
Afmeting: 34 x 26 x 13 cm
Gewicht: ca. 1,5 kg
Brandstof: HoutskoolOutwell Coledale S All-Weather Tafel
Aantal Personen: 2-4
Afmeting: 60 x 80 x 56-72 cm
Pakmaat: 60 x 80 x 5 cm
Gewicht: ca. 4,9 kgOutwell Coledale L All-Weather Tafel
Aantal Personen: 4-6
Afmeting: 80 x 120 x 56-72 cm
Pakmaat: 80 x 60 x 9 cm
Gewicht: ca. 8,4 kg
























60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €