Easy Camp Havana Dubbele Hangmat
Doe een dutje tijdens de kampeervakantie of tijdens de wandeling in deze gemakkelijk op te zetten en extra grote hangmat van Easy Camp. De hangmat wordt geleverd in een tas met schouderriem.
READ MOREAfmetingen: 200 x 140 cm (L x B)
Gewicht: 2,8 kg
Maximale belasting: 150 kg
Maximaliseer het vakantiegevoel
Easy Camp Havanna Double Hangmat is gemakkelijk mee te nemen en te monteren. Alles wat je nodig hebt zijn twee bomen of andere stabiele bevestigingspunten. Zomers stof gemaakt van polycotton (mix van katoen en polyester) geeft een comfortabel gevoel.
Easy Camp Havanna Double Hangmat
- Geen montage vereist
- Houten stokken die het gewicht over het bed verdelen
- Dubbele hangmat
- Tas met schouderriem inbegrepen
| Merk | Easy Camp |
| Personen | 1-2 |
| Maat | 140 x 200 cm (BxL) |
| Pakmaat | 9 x 9.5 x 140 cm |
| Gewicht | 2.8 kg |
| Opbouw | Hammock |
| Materiaal | Polycotton. 65% cotton, 35% polyester, Frame in wood |
| Maximale belasting | 150 kg |
Laatst bekeken producten
Outwell Tenby Veldbed
Afmeting: 54/61 x 188 x 30 cm
Pakmaat: 61 x 71 x 14 cm
Gewicht: 6,2 kg
Zithoogte: 30 cm
Maximaal gewicht: 120 kgOutwell Lomond Campingstoel
Afmeting: 60 x 80 x 109 cm
Pakmaat: 30 x 20 x 93 cm
Gewicht: 6,2 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kgOutwell Custer M Kampeertafel
Aantal Personen: 4-6
Afmeting: 100 x 65 x 49,5-70 cm
Pakmaat: 100 x 17 x 11 cm
Gewicht: ca. 7,4 kgOutwell Pemberton Picknickset
Aantal personen: 4
Afmeting tafel: 102 x 61 x 70 cm
Afmeting banken: 102 x 28 x 44 cm
Gewicht: 12,8 kg


















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €