Easy Camp Jamaica Hängstol
Voel de rust in deze hangstoel van Easy Camp. Geen montage vereist, bevestig de stoel gewoon aan een stabiel bevestigingspunt en geniet van de zomer. Perfect voor de hut.
READ MOREAfmetingen: 110 x 100 cm (B x L)
Gewicht: 1,3 kg
Maximale belasting: 120 kg
Maximaliseer het vakantiegevoel
Easy Camp Jamaica Hangstoel is gemakkelijk mee te nemen en te monteren. Alles wat je nodig hebt is een stevige bevestigingspunt. Zomers stof gemaakt van polycotton (mix van katoen en polyester) geeft een comfortabel gevoel.
Easy Camp Jamaica Hangstoel
- Geen montage vereist
- Houten ribben voor betere gewichtsverdeling en stabielere stoel
- Tas met schouderriem inbegrepen
| Merk | Easy Camp |
| Personen | 1 |
| Maat | 110 x 100 cm (BxL) |
| Pakmaat | 15 x 12 x 90 cm (WxDxH) |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Opbouw | Hammock |
| Materiaal | Polycotton. 65% cotton, 35% polyester, Frame in wood |
| Maximale belasting | 150 kg |
Laatst bekeken producten
Outwell Hamilton Kampeertafel
Aantal personen: 4-6
Afmeting: 150 x 80 x 43/65/70 cm
Pakmaat: 78 x 80 x 8 cm
Gewicht: 8,4 kgRobens Pilgrim Lichtgewicht Stoel
Afmeting: 57 x 50 x 84 cm
Pakmaat: 47 x 12 x 10 cm
Gewicht: 2185 g
Zithoogte: 46 cm
Maximale belasting: 120 kgEasy Camp Opvouwbaar Zitkussen
Afmeting: 39 x 29 cm
Dikte: 0,7 cm
Gewicht: 30 g

















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €