Isabella Fotstöd Campingstol
Voetensteun voor de campingstoelen Thor, Oden, Loke of Strandstoel van Isabella. Eenvoudig te bevestigen met kliksluitingen aan de campingstoel.
READ MOREAfmetingen: 90 x 48 x 36 cm (L x B x H)
Inpakmaat: 48 x 90 x 7 cm
Gewicht: 1,58 kg
Voetensteun voor de campingstoelen Isabella Thor, Oden, Loke en Beach Chair. Met dezelfde zachte en duurzame stof als de stoelen, waardoor het niet uitmaakt als ze buiten in de regen en zon worden achtergelaten. Makkelijk in te pakken omdat het aan de stoel wordt bevestigd en daardoor slechts één steun nodig heeft.
Isabella Voetensteun
- Lichtgewicht aluminium frame
- Zachte Polyweave textiel (60% PVC Coating/40% Polyester)
- Bestand tegen slijtage en UV-licht
- Geschikt voor Thor, Oden, Loke en Beach Chair
| Merk | Isabella |
| Maat | 90 x 48 x 36 cm (LxWxH) |
| Pakmaat | 48 x 90 x 7 cm |
| Gewicht | 1.58 kg |
| Materiaal | Polyweave (60% PVC Coating/40% Polyester) |
| Kleur | Dark Grey/Light Grey |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
Reviews (4)
Priset är högt men samma på de flesta ställen. Fri frakt avgjorde vart vi köpte den. Snabb leverans
Accessoires voor dit product
Isabella Thor Campingstoel
Afmeting: 63 x 80 x 120 cm
Verpakkingsmaat: 118 x 63 x 14 cm
Gewicht: 5,5 kg
Zithoogte: 47 cm
Maximale belasting: 120 kg
Anderen kochten ook
Isabella Thor Campingstoel
Afmeting: 63 x 80 x 120 cm
Verpakkingsmaat: 118 x 63 x 14 cm
Gewicht: 5,5 kg
Zithoogte: 47 cm
Maximale belasting: 120 kgThetford Aqua Kem Sanitairvloeistof
15 portieverpakkingenIsabella Organizer Campingstoel
Smart Living Hondenren/Hondenkennel
Hoogte: 92 / 61 cm
Lengte: 488 / 763 cm
Pakmaat: 93 x 62 x 15 cm
Gewicht: 7,2 kg












60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €