Outwell Camrose Keukenwerkbank
Keukenblok voor kamperen met voldoende ruimte voor een kooktoestel en met twee grote zijaflegvlakken. Twee kasten met twee planken en deuren voorzien van magneten, en een open plank bieden veel ruimte voor zowel gasflessen, proviand als keukenaccessoires.
READ MOREGrootte: 165 x 48 x 71/79/99 cm (B x D x H)
Pakmaat: 81 x 55 x 11 cm
Werkoppervlak: 58/66/58 x 40 cm
Gewicht: ca 11,6 kg
Maximale belasting: 30 kg
Kooktafel voor kamperen met voldoende ruimte voor een kooktoestel en met twee grote zijaflegvlakken. Twee kasten en een plank bieden veel ruimte voor voedsel en uitrusting.
Outwell Camrose Kooktafel 2020
- Eenvoudige montage
- Goed werkoppervlak naast de ruimte voor het kooktoestel
- Twee kasten met twee planken in elk
- Deuren met magneetsluitingen
- Ruimte voor gasfles, voedsel en uitrusting
- Ventilatie met insectennet houdt het fris in de kasten
- Opbergvakken aan de zijkanten
- Verstelbare poten
- Kleine pakmaat
- Draag-/pakzak en afneembaar windscherm voor kooktoestel inbegrepen
Over de Outwell Camrose Kooktafel
Een van de belangrijkste gemakken in het tentleven is juist het kunnen koken en opbergen van keukengerei. Met twee grote werkoppervlakken en een eigen ruimte met windscherm voor het kooktoestel biedt de Camrose voldoende oppervlakken voor koken op de camping.
Twee kasten met twee vaste planken en een plank onder het kooktoestel bieden de Camrose ook voldoende ruimte voor het opbergen van voedsel, uitrusting en de gasfles. De openingen van de kasten kunnen open blijven staan of gesloten worden zoals een gewone keukenkast dankzij de magneten die ze op hun plaats houden. Aan de achterkant van de kasten zit een ventilatieopening voorzien van een insectennet die de proviand fris houdt. Aan de zijkanten van de kasten zitten ook opbergvakken die het opbergen en toegankelijkheid van bijvoorbeeld keukengerei vergemakkelijken.
| Merk | Outwell |
| Maat | 165 x 48 x 71/79/99 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 81 x 55 x 11 cm |
| Gewicht | 11.6 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium and sturdy laminated top |
Reviews (1)
Anderen kochten ook
Tristar Keramische Verwarmingsventilator 1500W
Vermogen: 750/1500 W
Aansluiting: 230V
Afmetingen: 21 x 16 x 29 cm
Gewicht: ca. 1,6 kgOutwell Goya Kampeerstoel
Afmeting: 68 x 63 x 90 cm
Pakmaat: 10 x 28 x 105 cm
Gewicht: 4,5 kg
Zithoogte: 46 cm
Maximaal gewicht: 125 kgOutwell Nain Laag Tafel
Aantal personen: 2
Afmeting: 40 x 40 x 30 cm
Pakmaat: 40 x 40 x 3 cm
Gewicht: 900 g



















60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €