Outwell Drayton Keukenbank
Slimme keukenbank waar een deksel omhoog klapt om windbescherming te creëren voor de bank, die ook een verwijderbare afwasteil heeft. Het blad biedt voldoende ruimte voor koken en de twee kasten bieden plaats aan keukengerei en voorraad. Het deksel heeft ook ruimte voor keukentoebehoren.
READ MOREGrootte: 100 x 50 x 77,5 cm (B x D x H)
Inpakgrootte: 104 x 50 x 13 cm
Werkoppervlak: 70 x 50 cm
Gewicht: 14 kg
Maximale belasting: 30 kg
Kooktafel voor de kampeerder met een windbeschermde tafel met ruimte voor een fornuis en een verwijderbare wasbak. Veel opbergruimte met netplanken, haken, twee kasten die voldoende ruimte bieden voor voedsel, uitrusting en de gasfles. De kasten zijn net zo gemakkelijk toegankelijk als gewone keukenkasten dankzij de magneetsluitingen op de deuren.
Outwell Drayton Kooktafel
- Eenvoudige montage en verstelbare poten voor oneffen ondergronden
- Werkoppervlak naast de ruimte voor het fornuis
- Kan worden gebruikt met de windbescherming naar beneden voor een groter werkoppervlak of omhoog voor het gebruik van de wasbak
- Verwijderbare wasbak
- Opbergmand en haken op de windbescherming
- Twee kasten, een grote en een kleinere met drie planken
- Deuren met magneetsluitingen
- Ventilatie met insectengaas houdt de kasten fris
- Kleine inpakgrootte - vouwt op tot een draagtas met handvat
Over Outwell Drayton
Een van de belangrijkste gemakken in het tentleven is het soepel kunnen koken en opbergen van keukengerei. Met een grote windbescherming met ruimte voor kruiden, voedsel en uitrusting en een tafel met ingebouwde wasbak biedt Drayton een soepele kookervaring op de camping. Twee kasten met deuren die magneetsluitingen hebben bieden ruimte voor voedsel en pannen en voor de gasfles.
| Merk | Outwell |
| Maat | 100 x 50 x 77.5 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 104 x 50 x 13 cm |
| Gewicht | 14 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Kleur | Midnight Black |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Stål/aluminium |
| Tafelblad | Sturdy laminated top |





























60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €