Outwell Richmond Keukentafel - Aanbieding
Keukenbank voor kamperen met voldoende ruimte voor een fornuis en een ingebouwde opvouwbare afwasteil.
LET OP! Klantretour, getest maar niet gebruikt.
READ MOREGrootte: 122 x 50 x 82/107 cm (B x D x H)
Inpakgrootte: 123 x 50 x 10 cm
Werkoppervlak: 122 x 50 cm
Gewicht: ca. 10,3 kg
Maximale belasting: 30 kg
Kookstation voor kamperen met voldoende ruimte voor een fornuis en een ingebouwde opvouwbare wasbak. Grote kastruimte met twee planken en een kast voor een gasfles of bijvoorbeeld een vuilniszak.
Outwell Richmond Kookstation
- Snelle montage
- Ruim werkoppervlak naast de ruimte voor het fornuis
- Stevige deur met magneetsluiting (opent als een gewone keukenkast)
- De kastdeur kan worden losgemaakt om de deur op te rollen zodat de kast open blijft
- Kast voor gasfles en/of vuilniszak
- Twee planken in de kast
- Ventilatie met insectengaas houdt de kast fris
- Met opvouwbare wasbak
- Opbergvakken aan de zijkanten
- Kleine inpakgrootte
- Draag-/inpakzak en windscherm voor fornuis inbegrepen
- Verstelbare poten en stabiel frame van aluminium
Over Outwell Richmond Kookstation
Een van de belangrijkste gemakken in het tentleven is het soepel kunnen koken en opbergen van keukengerei. Met een groot werkoppervlak en een afsluitbare klep voor de wasbak of vuilniszak biedt de Outwell Richmond veel ruimte voor het koken. Dankzij de grote kast met twee planken is er voldoende ruimte voor zowel voorraad als uitrusting. Een handig detail is de kast aan de rechterkant die kan worden gebruikt voor het opbergen van de gasfles. Hierin kan ook een vuilniszak worden bevestigd om de klep op het werkblad als afvalbak te gebruiken. Er is ook een opvouwbare wasbak inbegrepen die aan de opening van het werkblad kan worden bevestigd om de afwas in op te bergen.
| Merk | Outwell |
| Maat | 122 x 50 x 82/107 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 123 x 50 x 10 cm |
| Gewicht | 10.3 kg |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium |











BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €