Outwell Samos Keukenbank (Uitlopend)
Keukenbank voor kamperen met voldoende ruimte voor een fornuis en een groot werkblad aan de zijkant. Een kast met twee planken en een deur met ritssluiting en een open plank biedt voldoende ruimte voor zowel gas, voorraad als keukengerei.
Helaas maakt dit product momenteel geen deel uit van ons assortiment.
Naar de startpagina van de winkel »
Sitemap »
Afmetingen: 118 x 45,5 x 80/70,5 cm (B x D x H)
Inpakmaat: 46 x 80 x 12 cm
Gewicht: ca. 6,2 kg
Maximale belasting: 30 kg
Kooktafel voor kamperen met voldoende ruimte voor een fornuis en twee grote zijplanken. Twee planken in de kast en open schappen bieden voldoende ruimte voor voedsel en uitrusting.
Outwell Samos Kooktafel
- Eenvoudige montage
- Ruime werkoppervlakte naast de ruimte voor het fornuis
- Een kast met twee planken
- Ruimte voor gasfles, voedsel en uitrusting
- Zeven haken aan de zijkanten
- Kleine inpakmaat
- Draag-/inpakzak en afneembare windscherm voor fornuis inbegrepen
Over de Outwell Samos Kooktafel
Een van de belangrijkste gemakken in het tentleven is het soepel kunnen koken en opbergen van keukengerei. Met grote werkoppervlakken en een eigen ruimte voor het fornuis biedt de Samos voldoende ruimte voor koken op de camping.
Een kast met twee vaste planken en een plank onder het fornuis biedt de Samos ook voldoende ruimte voor het opbergen van voedsel, uitrusting en de gasfles. De openingen van de kast kunnen in open stand worden vastgezet of gesloten als een gewone keukenkast. Aan de zijkanten van de werkbladen zijn er zeven haken om het opbergen en toegankelijk maken van bijvoorbeeld keukengerei te vergemakkelijken.
| Merk | Outwell |
| Maat | 118 x 45,5 x 80/70,5 cm |
| Pakmaat | 46 x 80 x 12 cm |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Tas/opslag | Carrying bag included for easy storage and transport |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Aluminium and sturdy laminated top |













BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN MORGEN
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €