Outwell Bahamas Opbergkast
Organiseer kleding en uitrusting in deze brede en inpakvriendelijke kast van Outwell. De kast heeft ook een opbergvak en haken aan de zijkanten. Alles vouwt samen en wordt verpakt in de meegeleverde tas voor gemakkelijke transport en opslag.
READ MOREAfmetingen: 80 x 44 x 80 cm (B x D x H)
Pakmaat: 80 x 45 x 10 cm
Gewicht: 5,8 kg
Maximale belasting: 30 kg
De kast Bahamas is snel op te zetten en in te klappen en heeft twee deuren met handgrepen en magneetsluitingen, twee legplanken en opbergvakken en haken aan de zijkanten.
Outwell Bahamas Opbergkast
- Opent in enkele seconden
- Stevige deuren met magneetsluitingen
- Stabiel aluminium frame
- Twee legplanken
- Netventilatie voor luchtcirculatie
- Opbergvakken en haken aan de zijkanten
- Eenvoudig te dragen – draag-/opbergtas inbegrepen
| Merk | Outwell |
| Maat | 80 x 44 x 80 cm (WxDxH) |
| Pakmaat | 80 x 45 x 10 cm |
| Gewicht | 5.8 kg |
| Materiaal | 100 % polyester |
| Tas/opslag | Inclusief draagtas voor eenvoudig opbergen en transporteren |
| Kleur | Charcoal |
| Maximale belasting | 30 kg |
| Frame | Aluminium |
| Tafelblad | Robuust gelamineerd blad |
This product has only ratings but no reviews.




























60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €