Outwell Claros M Kampeertafel
Snel opzetbare campingtafel die gemakkelijk opvouwbaar is voor opslag of transport. De poten zijn verstelbaar in drie hoogtes, dus het past ook bij lagere stoelen. Omdat het blad volledig van plastic is, kan de tafel ook in de regen buiten blijven staan.
READ MOREAantal personen: 2-4
Afmetingen: 101 x 50 x 45 / 61 / 71 cm (L x B x H)
Pakmaat: 50 x 50 x 6 cm (L x B x H)
Gewicht: ca 5,2 kg
Maximale belasting: 80 kg
Een weerbestendige campingtafel met drie hoogte-instellingen. Met een frame van staal en een blad van kunststof is het zeer bestendig tegen zowel weer als slijtage. Een draaghandvat maakt de tafel gemakkelijk te hanteren.
Outwell Claros M Campingtafel
- Drie hoogte-instellingen (45, 61 en 71 cm)
- Vouwt uit en in binnen enkele seconden
- Stalen frame en kunststof blad zorgen voor een duurzame en stabiele tafel
- Kan buiten blijven staan in de regen
- Kleine pakmaat
- Makkelijk te dragen met het ingebouwde handvat
| Merk | Outwell |
| Maat | 50 x 101 x 45/61/71 cm (WxLxH) |
| Pakmaat | 50 x 50 x 6 cm |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Kleur | Zwart |
| Maximale belasting | 80 kg |
| Frame | Staal |
| Tafelblad | Duurzaam en waterdicht kunststof |
Reviews (10)
Det enda lilla jag har som negativt är att det var lite skevt när man stänger det. Men det kanske går att fixa 😊
Accessoires voor dit product
Outwell Teton Campingstoel
Afmeting: 64 x 75 x 122/136 cm
Pakmaat: 64 x 15 x 102 cm
Gewicht: 6 kg
Zithoogte: 47 cm
Maximale belasting: 150 kgFlamefield Azure 12-delige set
4 Borden 26,5 cm
4 Dessertborden 21,5 cm
4 Schalen Ø 16 cmRoyal Camping Kunstbont
Afmeting: 60 x 180 cm
Pakmaat: 60 x 12 cm (LxDia.)
Gewicht: 960g/m²




















BESTEL VANDAAG EN WIJ VERZENDEN OP MAANDAG
60 dagen retourbeleid
Gratis verzending bij bestellingen boven 75 €